تابان سرویس

تعمیر تلویزیون در مهرشهر فوری با کمترین قیمت

برای تعمیر تلویزیون در مهرشهر کرج ، تکنسین های تابان سرویس آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشند.
با توجه به اینکه نیروهای تابان سرویس از بین تکنسین هایی انتخاب می شوند که در زمینه تعمیر تلویزیون درانواع برندها و مدل های مختلف تخصص و مهارت داشته و در این زمینه آموزش دیده اند و همچنین از تجربه زیادی برای این کار برخوردارند، هیچ مشکل یا خرابی وجود ندارد که از پس تعمیرات آن بر نیایند ، بنابرین می توانید با خیال راحت دستگاه خود را برای تعمیر به متخصصان این مرکز بسپارید.

تابان سرویس مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون در مهرشهر

تابان سرویس با کادر تعمیرکاران مجرب که در زمینه تعمیر انواع برندهای خاص تلویزیون آموزش‌ دیده و با شرکت در دوره‌های آموزشی علم خود را به روز نگه می دارند ، می ‌تواند مشکلات دستگاه های شما را کمترین زمان ممکن برطرف کند.
⬅️ تعمیرگاه مجهز تلویزیون در فردیس
⬅️ تعمیر تلویزیون در منزل در فردیس

تعمیر کلیه برندهای ایرانی و خارجی تلویزیون  :

تلویزیون سونی – تلویزیون ال جی – تلویزیون سامسونگ – تلویزیون اسنوا – تلویزیون دوو – تلویزیون ایکس ویژن – تلویزیون جی پلاس – تلویزیون تی سی ال – تلویزیون شیائومی – تلویزیون پاناسونیک – تلویزیون نکسار – تلویزیون ایستکول – تلویزیون دنای – تلویزیون وینسنت – تلویزیون پارس – تلویزیون شهاب – تلویزیون هایسنس – تلویزیون هاردستون – تلویزیون زلموند – تلویزیون مجیک – تلویزیون ام جی اس – تلویزیون پانورامیک – تلویزیون هیمالیا – تلویزیون آوکس – تلویزیون فیلیپس – تلویزیون مارشال – تلویزیون بلست – تلویزیون بوکر – تلویزیون هیوندای – تلویزیون اکسون – تلویزیون وستل – تلویزیون آنستار – تلویزیون سی یرا – تلویزیون مستر تک – تلویزیون لایف – تلویزیون لئوکو – تلویزیون صنام – تلویزیون بست – تلویزیون سام – تلویزیون آیوا – تلویزیون لیماک جنرال – تلویزیون ایوولی – تلویزیون ایلیا – تلویزیون الیو – تلویزیون سونیا – تلویزیون جنرال – تلویزیون جنرال گلد – تلویزیون امپریال – تلویزیون استارتراک – تلویزیون گلد فینچ – تلویزیون یونیوا و…

call taban2 min1

مهرشهر ، یکی از محلات قدیمی ، بزرگ و زیبای کرج است که در سال های اخیر که ترافیک های سنگین و دود و دم شهر تهران را فرا گرفته است به دلیل دارا بودن بافت مدرن و ساختمان ها و خانه هایی که با معماری جدید و شکلی نوین ساخته شده اند و البته آب و هوای بسیار مطلوب به دلیل وجود باغ های سیب اطراف آن ، مورد توجه بسیاری از تهرانی ها برای سکونت قرار گرفته است.
از این محله که در قسمت جنوبی شهر کرج قرار گرفته است، به دلیل اینکه از سمت شمالی به اتوبان تهران-کرج نزدیک است رفت و آمد به تهران به سادگی انجام می شود.

تعمیر تلویزیون در مهرشهر
تعمیر تلویزیون در مهرشهر

مهرشهر کرج، شامل ۵ فاز است که فاز ۱ ، ۲ و ۳ کنار یکدیگر قرار گرفته اند اما فاز ۴ از این سه فاز کمی دور تر بوده و در نزدیکی امامزاده طاهر کرج واقع شده است و توسط کمربندی این سه فاز به یکدیگر متصل می شود. فاز ۵ مهرشهر نیز شامل محله های مختلفی مانند حسین آباد ، آق تپه، شعبون آباد و… می شود .
از نظر امکانات مختلف مانند امکانات رفاهی، تفریحی، آموزشی ،بهداشتی و درمانی مهرشهر کرج خودکفا بوده و افراد ساکن در این منطقه برای تامین نیازهای خود نیازی به تردد به مرکز شهر ندارند.

تلفن نمایندگی تعمیر تلویزیون در مهرشهر کرج

تابان سرویس مرکز خدمات تعمیر تلویزیون در مهرشهر کرج است که با اعزام تکنسین های مجرب و آموزش دیده ، سرویس و تعمیر تلویزیون را انجام می دهد. 
برای درخواست تعمیرکار تلویزیون در مهرشهر ، با تابان سرویس تماس بگیرید. 

تابان سرویس

تعمیر تخصصی تلویزیون و مایکروویو با گارانتی

مرکز تعمیر و خدمات انواع تلویزیون های LED  ، LCD  ، QLED
تعمیر تخصصی انواع مایکروویو ، مایکروفر ، سولاردام در محل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *