تابان سرویس

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج با گارانتی

تابان سرویس یکی از مراکز نام آشنا و معتبر در زمینه تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج است که توسط گروهی متشکل از تکنسین های آموزش دیده و با تجربه در صنعت تعمیر تلویزیون فعالیت داشته و می ‌توانند سخت ترین و پیچیده ترین ایرادات ایجاد شده در تلویزیون را برطرف کنند.
یکی از غول های صنعت الکترونیک در سراسر جهان شرکت سامسونگ است که برای تولید محصولات خود از فن‌آوری‌های جدید استفاده می کند بطوری که در رقابت با سایر رقبا همیشه پیروز است.
علاوه بر استفاده از فناوری های جدید در تلویزیون‌های ساخت شرکت سامسونگ این دستگاه ها طول عمر و دوام و مقاومت بالایی برخوردار بوده که باعث صرفه جویی در هزینه های کاربران برای خرید تلویزیون جدید می ‌شود.
تلویزیون‌های سامسونگ نیز همانند سایر دستگاه های الکترونیکی با گذشت زمان و استفاده در طی سال ها ممکن است با ایرادات و خرابی هایی روبه‌ رو شده و نیاز به تعمیر داشته باشند . با توجه به این که تلویزیون در ایران به عنوان منبع اصلی سرگرمی خانواده ها در نظر گرفته می شود بنابراین در صورت خرابی باید به سرعت برای تعمیر آن اقدام شود.

تابان سرویس مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج ( Samsung TV )

در هر کجای استان البرز و کرج که زندگی می کنید با مشاهده ی کوچکترین آسیب و خرابی در تلویزیون سامسونگ خود با تابان سرویس تماس بگیرید تا این مرکز در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات دستگاه شما را برطرف کند.

.  تعمیرگاه مجهز تلویزیون سامسونگ در کرج
. تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل کرج
. تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ در کرج
. تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ
. تعمیر تلویزیون LCD  سامسونگ
. تعمیر تلویزیون LED سامسونگ
. تعمیر تلویزیون هوشمند سامسونگ
call taban2 min1

– تعمیر تلویزیون سامسونگ در مهرشهر، تعمیر تلویزیون سامسونگ در گوهردشت، تعمیر تلویزیون سامسونگ در عظیمیه، تعمیر تلویزیون سامسونگ در گلشهر، تعمیر تلویزیون سامسونگ در فردیس، تعمیر تلویزیون سامسونگ در منظریه، تعمیر تلویزیون سامسونگ در باغستان، تعمیر تلویزیون سامسونگ در حصارک، تعمیر تلویزیون سامسونگ در شاهین ویلا و …

ایرادات شایع تلویزیون سامسونگ چیست؟

در صورت مشاهده هر یک از خطا ها و ایرادات ذکر شده در زیر در تلویزیون سامسونگ خود با تابان سرویس تماس بگیرید:
– پس از روشن کردن تلویزیون، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می ‌شود.
– تلویزیون دارای صدا بوده اما تصویر ندارد.
– تصویر تلویزیون تار بوده یا صفحه تلویزیون سیاه است.
– هنگام فشار دادن دکمه پاور برای روشن کردن دستگاه ۵ تا ۱۵ دقیقه طول می کشد تا تلویزیون روشن شود.
– ال سی دی تلویزیون شکسته و یا پنل آن آب خورده شده است.
– صفحه نمایش دستگاه به صورت نیمه روشن و نیمه تاریک شده است.
– تلویزیون دارای تصویر بوده اما صدا ندارد.
– صفحه نمایش تلویزیون USB Overcurrent را نشان می دهد.

چه خدماتی برای تعمیر تلویزیون سامسونگ توسط تابان سرویس ارائه می شود؟

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ در کرج

بک لایت یکی از قطعات مهم در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی است که به عنوان منبع نور برای ایجاد تصویر روی پنل صفحه نمایش تلویزیون عمل می ‌کند.
استفاده از بک لایت در این گونه تلویزیون ها باعث شده است که این دستگاه ها نسبت به دستگاه های قدیمی که از لامپ های فلورسنت برای تولید تصویر استفاده می کردند استهلاک پذیری کمتری داشته و از عمر بیشتری برخوردار باشند.
در صورتی که صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ نور کمی داشته به طوری که باعث تیره شدن صفحه نمایش و خاموش به نظر رسیدن آن شود ، نشان از خرابی بک لایت بوده و باید بک لایت را تعویض یا تعمیر نمود . همچنین در صورتی که تصویر قطع و وصل شود، میزان نور در سراسر تلویزیون یکسان ‌نباشد، پس از روشن کردن دستگاه تنها لوگوی سامسونگ بر روی تلویزیون قابل مشاهده باشد، لکه های سیاه یا سفید بر روی تلویزیون مشاهده شود نیز نشان از خرابی بک لایت بوده و باید بلافاصله از تعمیرکار یا تکنسین ماهر و متخصص در این زمینه کمک گرفت.

تعمیر یا تعویض ال سی دی تلویزیون سامسونگ در کرج

در صورتی که آسیب در ال سی دی تلویزیون سامسونگ کم باشد که تنها با تعمیرات ساده قابل رفع است تکنسین های تابان سرویس مشکلات ال سی دی را به سرعت برطرف می کنند، اما اگر ال سی دی در اثر ضربه دچار شکستگی یا ترک شده باشد و آب خوردگی پنل به حدی باشد که انتقال تصویر با مشکل روبرو شده باشد نیاز به تعویض ال سی دی بوده و با تعمیر نمی توان مشکلات آن را برطرف نمود.
اما جای نگرانی وجود ندارد زیرا نیروهای تابان سرویس در این زمینه به صورت تخصصی عمل نموده و در کوتاه ‌ترین زمان ممکن تعویض ال سی دی تلویزیون را انجام می دهند.

تعمیر برد تیکان تلویزیون سامسونگ در کرج

برد تیکان که با نام برد کنترلر نیز شناخته می شود یکی قطعات مهم و اصلی در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی بوده و ایجاد تصویر در تلویزیون را با پردازش سیگنال ها و تبدیل آن به تصویر انجام می دهد.
این قطعه باعث می ‌شود که شما بتوانید تصاویر با کیفیت را در تلویزیون خود ببینید زیرا رنگ و روشنایی پیکسل های تلویزیون توسط این قطعه تنظیم می شود.
اگر برای تمیز کردن تلویزیون خود از آب و مواد شوینده استفاده کنید مایعات می توانند به داخل برد تیکان نفوذ نموده و باعث آسیب این قطعه شوند. همچنین در صورت وجود نوسانات در برق یا ایجاد اشکال در سایر قطعات تلویزیون نیز برد تیکان دچار مشکل می‌شود.
برخی از علائم و نشانه هایی که حاکی از خراب شدن برد تیکان در تلویزیون سامسونگ است شامل تار شدن تصاویر، ایجاد موج در تصاویر، دوتایی شدن تصاویر پخش شده از تلویزیون ، آبی شدن رنگ نمایشگر تلویزیون، ایجاد شدن لکه های سیاه در صفحه تلویزیون ، کاهش روشنایی و نور صفحه نمایش می باشد.
در صورت ایجاد هر یک از مشکلات ذکر شده در تلویزیون سامسونگ خود با تابان سرویس تماس بگیرید.

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج
مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج

تعویض و تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ در کرج

یکی از قطعات تلویزیون که بدون آن عملکرد دستگاه با اختلال روبرو شده و غیرممکن می ‌شود، پنل نام دارد . بنابراین بیشتر ارزش تلویزیون به پنل آن است و اگر پنل با مشکلاتی روبرو شده یا خراب شود هزینه‌های زیادی را بر روی دست کاربر می گذارد.
اما خراب شدن پنل تلویزیون امری بدیهی بوده و حتی با دقت و مراقبت زیاد از تلویزیون نیز ممکن است پنل خراب شود.
از جمله علائمی که نشان از خراب شدن پنل می دهد می توان به عدم وجود تصویر در تلویزیون با وجود دارا بودن صدا ، ایجاد خطوط عمودی بر روی صفحه، شکستگی پنل، تاریک شدن قسمتی از نمایش پخش شده بر روی تلویزیون و دوتایی یا تار شدن تصاویر اشاره نمود.
تعمیر پنل تلویزیون یک کار کاملاً تخصصی بوده و نیاز به مهارت و تجربه دارد .بنابراین بهتر است کار را به افراد کاردان سپرده و از تعمیر کار ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

در صورتی که تلویزیون سامسونگ شما به صورت ناگهانی خاموش می شود، در هنگام روشن شدن چراغ ال ای دی آن چشمک می ‌زند و یا زمانی طول می کشد تا دستگاه روشن شود ممکن است به دلیل خرابی برد پاور در تلویزیون سامسونگ باشد.
برد پاور یکی از قطعات حساس در تلویزیون بوده و تعمیر آن کار هر کسی نیست و نیاز به دانش ، مهارت و تجربه زیادی دارد.
نیروهای تابان سرویس در این زمینه مهارت کافی را دارا بوده و با کمک گرفتن از آنها می توانید مطمئن باشید که این قطعه به صورت اصولی تعمیر یا تعویض می‌ شود .
هیچ آسیب یا ایرادی در تلویزیون سامسونگ وجود ندارد که نیروهای تابان سرویس از پَس تعمیر آن بر نیایند ، بنابراین در صورت ایجاد هر گونه مشکلی در تلویزیون سامسونگ خود می توانید با خیال راحت با این مرکز تماس گرفته و دستگاه خود را برای تعمیر به آنها بسپارید.

تابان سرویس

تعمیر تخصصی تلویزیون و مایکروویو با گارانتی

مرکز تعمیر و خدمات انواع تلویزیون های LED  ، LCD  ، QLED
تعمیر تخصصی انواع مایکروویو ، مایکروفر ، سولاردام در محل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *